Sport w naszej szkole

Wiadomości sportowe.

Aktualności w roku szkolnym 2016/2017

27.03.2017 r. - Zawody sportowe - piłka nożna (link)

23.03.2017 r. - Drużynowe biegi przełajowe (link)

 

 

 

 

 

 

            W roku szkolnym 2015/2016 nasza młodzież uczestniczyła w licznych zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i powiatowym.

            Jako nauczyciele wychowania fizycznego pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim uczniom, którzy brali udział w zawodach sportowych. Bez Waszego zaangażowania i woli walki nie udałoby się nam osiągnąć tak dobrych wyników.

 Dziękujemy i prosimy – tak dalej!

1. I miejsce - w  XVI Licealiadzie  Młodzieży Szkolnej Województwa Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Człuchowie  – chłopców -  Patryk Sowiński IV D

2. I miejsce – w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej  w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w Tczewie – Patryk Sowiński IV D

3. II miejsce -  w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt ((Barłożewska Patrycja , Barłożewska, Grucza Natalia, Łopatek Nicola, Meger Anna, Michałowska Angelika, Pielecka Patrycja, Pogorzalska Sandra, Sidor Marta)

4. III miejsce -  w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców

(Ćwikliński Kacper , Domian Mateusz, Geka Kamil,Guta Kacper, Jakuszczonek Daniel, Krasiński Oskar, Migus Filip, Rogalski Adrian, Szczupliński Marcin ,Szoła Mathias, Urban Patryk )

 

5. VIII miejsce w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt

(Bobkowska Natalia,Buchholc Joanna , Graczyk Beata,Grucza Natalia, Kaszuba Marta,Kondracka Paulina,Meger Anna,Romanek Paulina,Sowińska Sara,Sójka Martyna, Szarmach Patrycja )

 

6. III miejscew XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym  chlopców (Cisewski Mateusz , Smugaj Dawid )

7. VII miejscew XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym (Bakuła Kamila, Czablewska, Łopatek Nicola)

8. VI miejsce - w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców

(Biały Mateusz ,Bugajski Jakub,Cichy Daniel,Krasiński Oskar,Malesa Dawid, Moder Mateusz Rybicki Mateusz,Szczepański Karol,Szreder Patryk,Wensierski Tomasz, Ziętek Jan)

9. III miejsce –  w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w futsalu dziewcząt

( Borris Anna, Grucza Natalia,Kaszuba Marta, Krykowska Paulina, Łopatek Nicola, Pielecka Patrycja,Potrykus Julia, Sowińska Sara,Tryczyńska Aleksandra )

10. II miejsce - w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w futsalu chłopców

(Fluder Krzysztof ,Guta Kacper , Jakuszczonek Daniel, Rajch Adrian, Smugaj Dawid, Szarfenberg Sławomir, Szreder Patryk, Wołoszyk Marcin )

11.VIII miejsce - w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

(Biały Mateusz,Ćwikliński Kacper,Fluder Krzysztof , Geka Kamil,Kołodziejczyk Cezary,Krasiński Oskar,Rajch Adrian,Rogalski Adrian,Rutkowski Szymon, Smugaj Dawid, Szoła Mathias, Szreder Patryk,Wołoszyk Marcin )

12. IV miejsce - w XVI Powiatowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

(Bakuła Kamila,Barłożewska Patrycja, Barłożewska Paulina, Czablewska Anita, Łopatek Nicola  Meger Anna, Raduńska Klaudi, Rajda Kinga, Sowińska Sara,Szarmach Patrycja,Tryczyńska Aleksandra)

13. IV miejsce – w XVI Powiatowej Piłce Nożnej ,,6”  Orlik (Fluder Krzysztof ,Guta Kacper , Jakuszczonek Daniel, Rajch Adrian, Smugaj Dawid, Szarfenberg Sławomir, Szreder Patryk, Wołoszyk Marcin )